Reklama

Reklama

Transfer Burkhardta do Legii wciąż niepewny

W dalszym ciągu działacze Legii Warszawa i Amiki Wronki nie doszli do porozumienia w sprawie wypożyczenia na Łazienkowską pomocnika wronieckiego klubu Marcina Burkhardta

Wciąż jedyną kością niezgody jest kwota, jaką Legia musiałaby zapłacić za "Burego", gdyby zdecydowała się wykupić piłkarza z Wronek po upływie okresu wypożyczenia. Nieoficjalnie mówi się o milionie euro.

Negocjacje będą kontynuowane w piątek. Prezes Piotr Zygo z tego powodu nie pojedzie do Bełchatowa. Pozostanie w Warszawie i będzie brał udział w rozmowach. Sprawa ma ostatecznie rozstrzygnąć się właśnie w piątek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy