Reklama

Reklama

Transfer Bąka zagrożony

Przejście Jacka Bąka z RC Lens do Legii Warszawa stanęło pod dużym znakiem zapytania. - Nie wygląda to wszystko zbyt różowo. Okazało się, że Lens musi zapłacić jeszcze jedną ratę mojemu poprzedniemu klubowi - Olympique Lyon. Chodzi aż o 900 tysięcy euro. Byłem przekonany, że mój transfer został już dawno spłacony - powiedział Bąk na łamach "Faktu".

- Francuzi w takiej sytuacji nie puszczą mnie. Nie łudzę się też, że Legia wyłoży za Lens ostatnią ratę - dodał reprezentant Polski.

- Nie ukrywam, że napaliłem się na ten transfer. W Warszawie montują fajną ekipę. Przyjemnie byłoby zakończyć karierę w takiej drużynie - stwierdził 32-letni obrońca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy