Reklama

Reklama

Trałka w Polonii już na wiosnę

Łukasz Trałka będzie grał w barwach Polonii Warszawa już w rundzie wiosennej - poinformowała oficjalna strona stołecznego klubu.

W czwartek zakończyły się negocjacje pomiędzy działaczami "Czarnych Koszul" a Lechią Gdańsk, w której występował dotychczas pomocnik. - Dogadaliśmy się z Lechią, Trałka będzie naszym piłkarzem już od rundy wiosennej - potwierdził właściciel Polonii Józef Wojciechowski.

Piłkarz miał z Lechią kontrakt do 30 czerwca, latem mógłby więc odejść bez sumy odstępnego. Ostatecznie ustalono, że Polonia zapłaci Lechii 300 tys. zł i już teraz pozwoli na przejście do Gdańska obrońcy Krzysztofa Bąka, który tak jak Trałka do Polonii miał przejść z Polonii do Lechii także dopiero latem.

Reklama

24-letni środkowy jest wychowankiem USK Ropczyce. Następnie reprezentował barwy m.in. Igloopolu Dębica, Piotrcovii Piotrków Trybunalski, Pogoni Szczecin, Widzewa Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a ostatnio Lechii. Został również zauważony przez selekcjonera reprezentacji Polski, Leo Beenhakkera, który powołał go na towarzyskie mecze przeciwko Serbii (grudzień 2008) i Litwie (luty 2009).

Reklama

Reklama

Reklama