Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyje 29-letni trener piłkarski

Przemysław Gruszka, 29-letni trener piłkarskich grup młodzieżowych, zginął w wypadku, do jakiego doszło przy drodze w Starej Wsi (woj. podkarpackie). O zdarzeniu poinformowało w mediach społecznościowych Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów.

Przemysław Gruszka był związany z Orzełkami od wielu lat. "Żegnamy człowieka niezwykle pogodnego, życzliwego i serdecznego kolegę, który z niezwykłą pasją oddawał się szkoleniu dzieci" - napisano we wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych przez stowarzyszenie.

Nieco informacji na temat okoliczności śmierci szkoleniowca podaje portal nowiny24.pl. Według ustaleń serwisu, do wypadku doszło około południa, 23 października. Wówczas jadący przez Nową Wieś na rowerze Gruszka, na prostym odcinku drogi, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w znajdujący się w nim betonowy przepust - tak przynajmniej wynika ze wstępnego rozeznania brzozowskiej policji.

Na miejscu podjęto się reanimacji mężczyzny, ale mimo udzielonej pomocy jego życia nie udało się uratować. Policja zapowiedziała dalsze czynności mające wyjaśnić przebieg tragicznego zdarzenia.

Reklama

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama