Reklama

Reklama

Toni Kroos: Piłkarze są traktowani jak marionetki przez FIFA i UEFA

Toni Kroos, pomocnik Realu Madryt i reprezentacji Niemiec, oskarżył FIFA i UEFA o traktowanie piłkarzy jak "marionetki".

W ostatnim czasie powstała Liga Narodów, która miała zastąpić mecze towarzyskie, rozrastają się klubowe mistrzostwa świata, a trwają rozmowy w sprawie Superligi, która miałaby powstać w ciągu kilku lat.

"Wraz z wymyśleniem wszystkich tych nowych rzeczy, my piłkarze wydajemy się być tylko marionetkami w rękach FIFA i UEFA. Te turnieje są tworzone po to, aby wycisnąć jak najwięcej się da z graczy i wycisnąć jak najwięcej pieniędzy. Kiedy pewne rzeczy działają dobrze, to powinno się je zostawić" - powiedział Kroos.

Niemcy są na zgrupowaniu przed towarzyskim meczem z Czechami, a także pojedynkami w Lidze Narodów z Ukrainą i Hiszpanią.

Reklama

Pawo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy