Reklama

Reklama

To one podbiły serca piłkarzy. Wyjątkowe WAGs z całego świata

Powszechnie wiadomo, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kochająca i wspierająca go kobieta. Nie inaczej jest w przypadku piłkarzy, którzy w swoich partnerkach życiowych znajdują potrzebne wsparcie i inspirację, co pozwala im prezentować pełnię swoich możliwości na murawie. Piękne WAGs przyciągają także uwagę mediów oraz kibiców, czasem zyskując niemal taką samą popularność, jak sami zawodnicy.

Termin WAGs wprowadziła do użycia angielska prasa brukowa, a z czasem to pojęcie przyjęło się w innych krajach, także w Polsce. Jest to akronim, stworzony z pierwszych liter angielskich słów "wives and girlfriends", czyli w tłumaczeniu na język polski "żony i dziewczyny".

Reklama

Media interesują się nimi nie przez przypadek - są związane ze znanymi gwiazdorami, same także niejednokrotnie robią wielkie kariery, a przy tym zachwycają swoją urodą. Poniżej przedstawiamy kilka takich właśnie WAGs. Nie wszystkie z nich są dobrze znane polskim kibicom.

10. Dani ter Stegen

Żartobliwie można stwierdzić, że nawet tak znakomity golkiper jak Marc-Andre ter Stegen nie zdołał obronić się przed jej wdziękiem.

Poznali się w 2012 roku, gdy Niemiec był piłkarzem Borussii Moenchengladbach. Pięć lat później powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Nieco wcześniej, bo w 2014 roku, ter Stegen trafił do FC Barcelona. Jego ukochana zamieszkała razem z nim w stolicy Katalonii, gdzie zapisała się na studia architektoniczne.

Właśnie w słonecznej Barcelonie w 2019 roku na świat przyszedł syn państwa ter Stegen - Ben. 

Dowiedz się więcej na temat: WAGs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje