Reklama

Reklama

Thomas Mueller skrytykował San Marino. Mocna odpowiedź

Thomas Mueller na pewno nie będzie spędzał wakacji w San Marino. 27 - latek po tym, jak jego reprezentacja rozgromiła drużynę Piera Angelo Manzaroliego 8-0 pokusił się o niewybredny komentarz.

"To nie ma nic wspólnego z zawodową piłką. Nie jestem w stanie zrozumieć sensu rozgrywania takich spotkań. Tym bardziej, że terminarz jest naprawdę napięty. To mecze, które niosą ze sobą niepotrzebne ryzyko - wypalił napastnik reprezentacji Niemiec.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Były szefa biura prasowego tamtejszej federacji piłkarskiej, Alan Gasperoni popisał się wyjątkowo ciętą ripostą. "Mecze takie jak ten są po to, by pokazać ci, że nie jesteś w stanie strzelić gola nawet tak słabej drużynie, jak my. Wy Niemcy nigdy się nie zmienicie, czy historia nie nauczyła was, że arogancja nie jest gwarancją zwycięstwa? Pomimo noszenie najpiękniejszego stroju Adidasa, w głębi duszy wciąż jesteście tymi, którzy zakładają białe skarpetki do sandałów" - podsumował dziennikarz.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy