Reklama

Reklama

Thiago Silva najlepiej opłacanym brazylijskim piłkarzem

Wcale nie Neymar, a Thiago Silva jest najlepiej opłacanym brazylijskim piłkarzem. Gwiazdor Paris Saint-Germain zarabia rocznie 16,4 miliona dolarów.

Neymar, z 10,5 miliona dolarów jakie pobiera w Barcelonie, jest w tej klasyfikacji dopiero trzeci.

Wyprzedza go jeszcze blisko 32-letni Kaka, który w Milanie inkasuje rocznie 12,3 miliona.

Kolejne miejsca zajmują: Dani Alves - 10,3 miliona w Barcelonie, Hulk - 6,8 miliona w Zenicie Sankt Petersburg i Julio Cesar - 5,1 miliona w Queens Park Rangers (wypożyczony do Toronto FC).

Niedawno słynny holenderski piłkarz i trener Johan Cruyff stwierdził, że Neymar jest problemem FC Barcelona, gdyż zbyt dużo zarabia, biorąc pod uwagę jego wiek i dotychczasowe osiągnięcia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy