Reklama

Reklama

Terry Butcher zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Filipin

Były kapitan reprezentacji Anglii Terry Butcher zrezygnował z funkcji selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Filipin. Były 77-krotny reprezentant Anglii objął to stanowiska 14 czerwca i nie zdążył poprowadzić tej reprezentacji w żadnym meczu.

"Przykro mi ogłosić, że nie będę pełni roli trenera reprezentacji Filipin. Niestety nie udało mi się wykonać zadań, w sposób w jaki zamierzałem je wykonać i zdecydowałem, że nie będę kontynuował tej pracy" - powiedział Butcher angielskim mediom.

59-letni szkoleniowiec posadę objął 14 czerwca po trzech latach przerwy w pracy trenerskiej zastępując Niemca Thomasa Dooleya. Butcher miał przygotować i poprowadzić Filipińczyków w rozpoczynającym się w styczniu Pucharze Azji. W grupie C reprezentacja ta będzie rywalizować z Chinami, Koreą Południową i Kirgistanem.

Reklama

W latach 1980-1990 Butcher rozegrał 77 spotkań w narodowej kadrze i strzelił trzy bramki. Wraz z reprezentacją Anglii trzykrotnie wystąpił na mistrzostwach świata.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama