Terek przegrał z Dynamem, Kuranyi poza zasięgiem obrońców

W spotkaniu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy piłkarze Tereka Grozny przegrali na własnym boisku z Dynamem Moskwa 1-2 (0-1). W pierwszym składzie gospodarzy zagrali Marcin Komorowski i Maciej Rybus.

Niżej notowani w ligowej tabeli goście znakomicie rozpoczęli mecz. Już w 12. minucie piłkę do siatki skierował dobrze znany z gry m.in. w VfB Stuttgart i Schalke Gelsenkirchen Kevin Kuranyi. Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Ailton Almeida, ale decydujące słowo należało do piłkarzy Dynama.

W 67. minucie po raz kolejny  patent na defensywę gospodarzy znalazł 52-krotny reprezentant Niemiec i po raz drugi pokonał strzegącego bramki Tereka Jarosława Godziura.

Cały mecz w zespole pokonanych rozegrał Marcin Komorowski. Inny z naszych reprezentantów, Maciej Rybus, został zmieniony w 53. minucie.

Terek Grozny - Dynamo Moskwa 1-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Kuranyi (12.), 1-1 Ailton (64.), 1-2 Kuranyi (67.)

Zobacz wyniki, strzelców bramek, składy, terminarz i tabelę rosyjskiej ekstraklasy!

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Rybus | Marcin Komorowski | Kevin Kuranyi