Reklama

Reklama

Szymkowiak pod lupą Gunesa

W sobotnim spotkaniu z Azerbejdżanem, w ramach eliminacji piłkarskich mistrzostw Świata 2006, selekcjoner Paweł Janas prawdopodobnie postawi na duet środkowych pomocników, Mirosław Szymkowiak - Radosław Sobolewski. Popularny "Szymek" w rozmowie z Pawłem Sikorą z RMF FM pochlebnie wyraża się o swoim koledze z reprezentacji.

"Z kim zagram to dopiero zobaczymy kogo trener wystawi. Z Radkiem grałem w dwóch sparingach i trenowaliśmy razem przez miesiąc czasu także znamy się. Radek też już jest doświadczonym piłkarzem i wie na boisku na czym polega gra. Jest typowym defensywnym piłkarzem. Trzeba powiedzieć jasno, że jest człowiekiem do wywalczania piłki, zagrania do pomocników czy napastników, ale wychodzących do niego po piłkę. To jest jego rola i z takiej roli Radek się doskonale wywiązuje" - zachwala Szymkowiak, który nie chciał zbyt wiele wypowiadać się na temat Trabzonsporu, czyli klubu w którym obecnie występuje.

Reklama

"Teraz jest reprezentacja i staram się koncentrować tylko na Azerach. Na temat klubu nie chciałbym się na razie wypowiadać. Wiem tylko, że dziś przyjeżdża mój trener, Seńol Gunes, a to jest dla mnie jeszcze dodatkowa motywacja żeby lepiej zagrać" - zdradził Szymkowiak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy