Reklama

Reklama

Szamotulski: Wygramy w Krakowie!

W niedzielę dojdzie do meczu na szczycie, który może zdeterminować przebieg dalszej rywalizacji o mistrzostwo Polski. Wisła Kraków podejmować będzie Amikę Wronki.

W niedzielę dojdzie do meczu na szczycie, który może zdeterminować przebieg dalszej rywalizacji o mistrzostwo Polski. Wisła Kraków podejmować będzie Amikę Wronki.

Bramkarz Amiki Grzegorz Szamotulski, od którego postawy wiele może zależeć, jest bardzo pewny siebie.

- Jedziemy do Krakowa wygrać. Nie dygamy, remis nas nie interesuje, bo już w niedzielę chcemy wrócić na pierwsze miejsce. I remis byłby dla nas rozczarowujący. Oczywiście, trudno nas nazwać faworytem, ale nie jesteśmy skazani na pożarcie. A przegrać po prostu nie mamy zamiaru. - powiedział golkiper "Przeglądowi Sportowemu".

- Na dziś w zwycięstwo wierzy 3/4 chłopaków, ale z resztą sobie porozmawiam i już będą wierzyć wszyscy. No może jest jedna osoba, która stoi z boku, i nie chce się do tego przyznać, ale za to po zwycięstwie powie, że mamy najlepszy zespół.

Reklama

- Myślę, że na każdej pozycji mamy równie dobrego, jeśli nie lepszego zawodnika niż Wisła. Poczynając ode mnie. W Wiśle jest "Żuraw", o którym ciągle się mówi. Ale jeden dobry zawodnik znajdzie się w każdym zespole. Szanuję go, ale już go tak nie pompujmy, bo rzeczywiście odleci. I niech nawet strzeli w niedzielę cztery gole, byle Kryszałowicz zdobył pięć - dodał Szamotulski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy