Reklama

Reklama

"Strzyc trawę w Barcelonie"

- Chciałbym w Barcelonie chociaż strzyc trawę - mówię poważnie - powiedział Konrad Gołoś, pomocnik Polonii Warszawa, na czacie zorganizowanym przez INTERIA.PL i "Super Express".

To była odpowiedź 22-letniego piłkarza na pytanie, do jakiej ligi zagranicznej chciałby trafić w dalszej przyszłości. Bo w bliższej, co wszyscy wiedzą, zostanie zawodnikiem Wisły Kraków.

Reklama

A dlaczego Gołoś wybrał "Białą Gwiazdę", a nie np. Legię? - Wydaje mi się że w Wiśle mam większe możliwości rozwoju. Jest to lepszy zespół - powiedział piłkarz.

Co zawodnik sądzi o czasie spędzonym na Konwiktorskiej? - Na pewno poznałem wielu wartościowych ludzi. W Polonii wypromowałem się, więc ten czas nie był stracony. Gdyby Engelowie nadal pracowali w Polonii, to bym w niej został, bo wszystko wyglądałoby inaczej - stwierdził Gołoś.

22-latek jest przekonany, że w będzie w stanie zastąpić Mirosława Szymkowiaka. - Będzie bardzo ciężko, bo to bardzo dobry piłkarz. W perspektywie jakiegoś czasu wierzę, że tak się stanie - powiedział.

Zobacz relację z czata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje