Reklama

Reklama

Stowarzyszenie: Nie ma konfliktu z Zarządem

Po naszej informacji na temat konfliktu pomiędzy kibicami i Zarządem Wisły Kraków, którego tłem były zbyt wysokie - zdaniem kibiców - ceny biletów na rewanżowe spotkanie II rundy Pucharu UEFA z Parmą, otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Kibiców wyjaśnienie, które poniżej publikujemy w całości.

"W nawiązaniu do informacji podanej 9 listopada w Państwa portalu "Konflikt: Kibice kontra zarząd Wisły" chciałbym wyjaśnić, iż nie ma żadnego konfliktu pomiędzy Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków a Zarządem Klubu. Przeciwnie, naszym zdaniem, nasza współpraca układa się coraz lepiej.

Reklama

Pismo, które Stowarzyszenie wystosowało do Zarządu Wisły Kraków SSA, było wyrażeniem opinii kibiców na temat cen biletów na mecz z AC Parmą. Nasze Stowarzyszenie, jako jeden z najwazniejszych celów swojego działania, przyjęło bowiem chęć pośredniczenia między kibicami Białej Gwiazdy a Klubem. W piśmie zwrócilismy uwagę, że - biorąc pod uwagę możliwości finansowe kibiców Wisły Kraków - naszym zdaniem ceny biletów są zbyt drogie (szczególnie na sektor C).

Zarząd Klubu ustosunkował się do naszego pisma, również pozytywnie oceniając dotychczasową współpracę ze Stowarzyszeniem. Odpowiedź Klubu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Wisły Kraków.

O współpracy z Klubem, jak również o innych działaniach naszego Stowarzyszenia, informujemy na bieżąco w oficjalnym piśmie "Forza Wisła", które jest rozdawane bezpłatnie na meczach Wisły.

Jednym z wymiernych efektów pracy Stowarzyszenia, jak również Internetowego FanClubu "Wiśl@cy", jest Wielka Flaga, której inauguracja odbędzie się na dzisiejszym meczu z AC parma. Jest to największa w Polsce "sektorówka", której wymiary wynoszą 98 x 18 m.

Wszystkich kibiców Białej Gwiazdy zapraszamy na mecze Wisły Kraków."

Dowiedz się więcej na temat: ceny biletów | stowarzyszenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje