Reklama

Reklama

Stasiak zaprasza do Ostrowca!

- To już postanowione. Od 1 lutego tam juz trenujemy. Pozdrawiam wszystkich sympatyków KSZO i zapraszam na mecze do Ostrowca! - powiedział, w rozmowie z Pawłem Sikorą z RMF FM, Mirosław Stasiak, który zdecydował się przenieść swoją drużynę do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Nowy drugoligowy "twór" będzie nazywał się Stasiak KSZO Ostrowiec i będzie rozgrywał swoje spotkania na stadionie w Ostrowcu.

- Drużyna z Piotrkowa (Piotrcovia - przyp. red.) przeniosła się do Szczecina. To się przyjęło, 20 tysięcy widzów na meczach i jest atmosfera. W Ostrowcu jest piękny stadion, skoro w Szczecinie się przyjęło, to w Ostrowcu też będzie dobrze. Każdy chce oglądać widowisko na wysokim poziomie i to będę starał się zagwarantować kibicom z Ostrowca - uzasadnił swój wybór Mirosław Stasiak.

- Zdecydowałem się na taką zmianę ze względów finansowych. Przez półtora roku w Opocznie działałem wytrwale praktycznie sam. Nie było pomocy ze strony miasta, zakład Ceramika też nic nie pomógł. Były tylko jakieś obiecanki. W tej chwili mogę tylko przeprosić kibiców z Opoczna, ale gdyby nie ja, to ten klub upadłby już półtora roku temu - stwierdził Stasiak.

Reklama

Posłuchaj co powiedział Mirosław Stasiak w rozmowie z Pawłem Sikorą z RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje