Reklama

Reklama

Starcia w walce o bilety na mecz Barcelony z Sevillą

Mecz o Superpuchar Europy, który odbędzie się w Tbilisi pomiędzy Barceloną a Sevillą, wzbudza spore emocje. W walce o bilety doszło do zamieszek.

Trzy osoby znalazły się w szpitalu, a dziesiątki wymagały pomocy medycznej po tym, jak fani w Tbilisi walczyli o zakup biletów na Superpuchar UEFA.

Mecz pomiędzy Barceloną a Sevillą odbędzie się w stolicy Gruzji 11 sierpnia.

Ogromny tłum fanów pojawił się przed kioskami, w których można było kupić bilety na to spotkanie. Kibice próbowali staranować uzbrojonych w pałki i tarcze policjantów, którzy starali się przywrócić porządek. W wyniku obrażeń trzy osoby trafiły do szpitala, a dziesiątki potrzebowały pomocy medycznej, która udzielana im była na ulicy.

Reklama

Gruziński Związek Piłki Nożnej otrzymał do dystrybucji 22 tysiące wejściówek na ten mecz. Cześć z nich została udostępniona do sprzedaży w internecie, ale tam proces zakłócali hakerzy.

Barcelona jako triumfator Ligi Mistrzów zagra ze zwycięzcą Ligi Europejskiej - Sevillą, której zawodnikiem jest Grzegorz Krychowiak. Stolica Gruzji po raz pierwszy będzie miejscem tak prestiżowego wydarzenia piłkarskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy