SPAL 2013 - Brescia Calcio 2-3 w 16. kolejce Serie B. Gol Filipa Jagiełły

W meczu 16. kolejki Serie B Brescia Calcio pokonała na wyjeździe SPAL 2013 3-2. Jedną z bramek dla gości zdobył Filip Jagiełło.

Polak strzelił gola na 1-1 w 56. minucie. To jego trzecie trafienie w tym sezonie.

Wcześniej - w siódmej minucie - na listę strzelców wpisał się Mattia Valoti, który w 57. minucie skompletował dublet.

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

W końcówce spotkania goście zdołali jednak wywalczyć trzy punkty. W 70. minucie rzut karny wykorzystał Alfredo Donnarumma, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył 17 minut później Birkir Bjarnason.

Jagiełło trafił do Brescii w ramach wypożyczenia z Genoa CFC.

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Dowiedz się więcej na temat: Serie B | Filip Jagiełło | Brescia Calcio