Reklama

Reklama

Sokołowski: Chcemy powalczyć o mistrza

- Cieszę się bardzo z gola, miałem jeszcze jedną sytuację, zrobiłem wszystko co mogłem ale się nie udało. Piłka przeleciała odrobinę za wysoko - powiedział napastnik Legii Warszawa Piotr Włodarczyk. Podopieczni Dariusza Wdowczyka pokonali w sobotę Odrę Wodzisław 2:1 w meczu 6. kolejki Idea Ekstraklasy.

- Graliśmy dziś jednak ogólnie dobrze, byliśmy lepszym zespołem i co najważniejsze zwyciężyliśmy. Bramka na 2:1 w doliczonym czasie naprawdę bardzo cieszy. Przełamaliśmy się i mam nadzieję, że teraz już będzie łatwiej - dodał Włodarczyk.

- Najważniejsze, że dziś zdobyliśmy trzy punkty. Zagraliśmy dziś z zębem, agresywnie, a w końcówce spotkania uśmiechnęło się do nas słoneczko. Dzięki temu wygraliśmy to spotkanie. Zresztą w pełni zasłużenie, gdyż w przekroju całego spotkania byliśmy lepszą drużyną - ocenił sobotni mecz Tomasz Sokołowski.

Reklama

- Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. Wierzymy, że będziemy wygrywać każde spotkanie, że będziemy grać w takim tempie. Cieszę się, że znaleźliśmy się na właściwym miejscu czyli w górnej połówce tabeli. Chcemy wygrywać z każdym i powalczyć o te pierwsze miejsce. Na pewno jest to w naszym zasięgu - stwierdził legionista.

Zobacz WYNIKI oraz OPISY spotkań 6. kolejki

Zobacz skróty meczów w naszym Magazynie Ligowym

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy