Reklama

Reklama

Sobczak: Tylko jeden cel

- Nieważne, kto będzie zdobywał gole, ważne, żebyśmy się utrzymali w lidze. Wszyscy mamy tylko jeden cel: grać dobrze i nie spaść - wyznał po sobotnim meczu z Groclinem Paweł Sobczak.

25-letni pomocnik Polonii dwa razy zaskoczył niepokonanego od sześciu spotkań Mariusza Liberdę, prowadząc tym samym ekipę "Czarnych Koszul" do sensacyjnego zwycięstwa 3:1 nad wicemistrzami Polski.

- Wiedziałem, że Liberda od kilku spotkań nie puścił gola. Ale nie przejmuję się statystykami. Ja od kilku nic nie strzeliłem, i co z tego? - stwierdził na łamach "Super Expresuu" Paweł Sobczak, który już mobilizuje swoich kolegów do kolejnych spotkań.

- Zaczynamy "Akcję Widzew". Jeśli zagramy z takim zaangażowaniem i determinacją jak w sobotę, to wygramy. Nie mamy innego wyjścia, musimy ich ograć! - deklaruje Sobczak.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama