Reklama

Reklama

Smuda odchodzi z Odry

Niedzielny mecz barażowy o prawo gry w Idea Ekstraklasie pomiędzy Odrą Wodzisław a Widzewem Łódź będzie dla Franciszka Smudy ostatnim w roli szkoleniowca wodzisławian - informuje "Super Express".

- Do tej pory nikt z Odry ze mną nie rozmawiał na temat dalszej współpracy. I uważam, że mój czas tutaj dobiegł końca. Mam nadzieję, że to będzie miłe pożegnanie - powiedział "Franz". W pierwszym meczu w Łodzi Odra wygrała 3:1 i jest bardzo blisko pozostania w gronie najlepszych.

Według "SE" następcą Smudy będzie Waldemar Fornalik. - I bardzo dobrze, ja mu życzę wszystkiego najlepszego - skomentował tę kandydaturę "Franz".

- Na razie jest za wcześnie, by mówić o czymkolwiek - stwierdził krótko Fornalik.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy