Reklama

Reklama

Smuda: Chciałbym wygrać z Interem 4:0

- Chciałbym, aby takim wynikiem zakończył się mecz z Interem - powiedział trener Wisły Kraków, Franciszek Smuda po wygranym meczu w Pucharze Ligi z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:0.

Szkoleniowiec mistrzów Polski był zadowolony z drugiej części meczu, w której jego podopieczni zdobyli trzy bramki i przeprowadzili kilka bardzo ładnych akcji.

Reklama

Trener Smuda zgodnie z zapowiedziami sprawdza zmienników i juniorów, aby do końca rundy jesiennej ukształtowała się kadra, która będzie wałczyła o mistrzostwo Polski.

W meczu z KSZO po raz pierwszy w pierwszej drużynie Wisły zagrał na lewej pomocy Piotr Brożek. Do składu powrócił Bogdan Zając, który wraz z Łukaszem Nawotczyński kierowali defensywą wiślaków. Najkorzystniej z wprowadzanych młodych zawodników prezentuje się Kamil Kuzera.

Pierwszy mecz w II rundzie Pucharu UEFA z Interem Mediolan zostanie rozegrany 18 października na stadionie w Trieście. Rewanż odbędzie się 30 października na stadionie Wisły w Krakowie.

Dziś po meczu z KSZO niemiecka firma robiła przymiarki oraz sprawdzała możliwości techniczne do zainstalowania tymczasowego sztucznego oświetlenia. Czy zostanie ono zainstalowane, rozstrzygnie się do końca tygodnia.

Tymczasowem Wisła jest coraz bliżej otrzymania pieniędzy z UKFiS na zamontowanie stałego, sztucznego oświetlenia na stadionie przy ul. Reymonta.

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | mecz | Franciszek Smuda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje