Reklama

Reklama

Smoliński za Szałachowskiego

Marcin Smoliński będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez Jana Urbana na mecze ligowe. Drogę do kadry pierwszego zespołu Smolińskiemu otworzyła kontuzja Sebastiana Szałachowskiego.

- "Smoła" zastąpił kontuzjowanego Sebastiana Szałachowskiego. Postąpiliśmy zgodnie z zapisem widniejącym w regulaminie Ekstraklasy. Na jego podstawie lekarz musi stwierdzić, że jeden z piłkarzy nie jest w stanie grać do kolejnego okienka transferowego. Wówczas w jego miejsce możemy zgłosić kolejnego zawodnika. W tym przypadku zdecydowaliśmy się na Marcina - powiedział dyrektor sportowy Legii, MIrosław Trzeciak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama