Reklama

Reklama

Smolarek: Niedzielan zagrał dobrze

- Niedzielan zagrał dobrze. To bardzo dobry zawodnik i dziś to pokazał - ocenił w "Polsacie Sport" występ Andrzeja Niedzielana, Ebi Smolarek. Pomocnik Feyenoordu Rotterdam po wygranym meczu z NEC Nijmegen (2:1), chwalił nowego napastnika NEC, z którym poznał się dopiero przed meczem.

Spotkanie w Nijmegen było rozgrywane w zimowej scenerii i Ebi śmiał się przed meczem z Niedzielana, że to on przywiózł zimę z Polski do Holandii.

Smolarek odniósł się również do powrotu do reprezentacji Polski. Już za kilka dni trener Paweł Janas ogłosi nazwiska piłkarzy na zgrupowanie w Hiszpanii i istnieje prawdopodobieństwo, że powołanie otrzyma również Ebi, który świetnie prezentuje się w Eredivisie.

- Najpierw chcę skoncentrować się na Feyenoordzie i zagrać tu spokojnie kilka meczy, a potem zobaczymy co będzie dalej. To nie ode mnie zależy. O tym musi zadecydować nasz trener. Ja bardzo chcę grać w reprezentacji, ale to nie jest tylko moja decyzja - powiedział Smolarek, który przez prawie dwa lata zmagał się z kontuzją kolana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje