Reklama

Reklama

Ślusarski prawie w Groclinie

Bartosz Ślusarski podpisał przedwstępną umowę z Groclinem Grodzisk Wielkopolski - dowiedziała się INTERIA.PL.

- Mamy z Bartoszem podpisaną przedwstępną umowę. Będzie ona go wiązać z naszym klubem do 2007 roku. Jeszcze w tym tygodniu będziemy chcieli sfinalizować ten transfer - powiedział INTERIA.PL rzecznik prasowy klubu Jerzy Pięta.

Według informacji z poznańskiej prasy, Lech Poznań ma otrzymać za byłego reprezentanta młodzieżówki 650 tysięcy złotych. Rzecznik nie chciał potwierdzić tej informacji.

- Naszym zwyczajem nie ujawniamy wielkości sum wynikających z transferów i tak samo będzie i tym razem. Owszem można sobie wyliczyć szacunkową wartość za piłkarza w wieku Ślusarskiego, ale my kwoty transferowej nie ujawnimy - zakończył rzecznik grodziskiego klubu.

Reklama

- Lech był klubem, o jakim zawsze marzyłem. To tutaj miałem okazję pierwszy raz zagrać na pierwszoligowym boisku. Zawszę będę czuł się zawodnikiem Lecha. Nie łatwo jest mi odejść, jednak wiem, że w tej chwili to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Teraz się przeprowadzam, ale kibicem Lecha na pewno zostanę. Nie boję się rywalizacji w Dyskobolii. W Lechu też nie było łatwo. Będę walczył i myślę ze dam radę. Nie jadę tam, aby grzać ławkę rezerwowych tylko żeby stać się jeszcze lepszym piłkarzem - wyznał Ślusarski na oficjalnej stronie "kolejorza".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy