Reklama

Reklama

Ślub Dariusza Dudka. Jerzy będzie świadkiem

Dariusz Dudek zaczął nowy etap w swoim życiu. W marcu został drugim trenerem Śląska. We wrocławskim klubie pomaga w pracy Mariuszowi Rumakowi. To nie wszystkie zmiany w jego życiu. W czerwcu stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest piękna pani doktor Aneta Franczak, uznawana za najseksowniejszą lekarkę w Polsce.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

W ostatnim czasie w życiu byłego piłkarza takich klubów, jak, Legia, Odra czy GKS Katowice sporo się działo. W styczniu tamtego roku Dariusz Dudek wyprowadził się z domu. Jego była już żona, Iwona, na łamach "Super Expressu" próbowała zrujnować jego wizerunek. Akurat wszystko działo się w niewesołym czasie dla byłego piłkarza, który od kilku lat jest trenerem. Po odejściu z Piasta Gliwice wiosną 2014 roku nie pracował akurat w żadnym ligowym klubie. Do tego dołączyła śmierć ojca. W futbolowym środowisku różnie komentowano zarzuty żony.

Reklama

Teraz w życiu młodszego z braci Dudków wszystko się zmieniło. Jest nowa praca i nowa narzeczona. Z trenerem Rumakiem, z którym wspólnie ukończył kurs PZPN UEFA PRO, z powodzeniem ratują Śląsk przed spadkiem z Ekstraklasy. Drużyna, która jeszcze parę tygodni wcześniej przegrywała mecz za meczem, teraz jest trudna do pokonania. 

To nie wszystkie zmiany. Jeszcze w zeszłym roku pan Darek związał się z piękną panią doktor z Sosnowca Anetą Franczak. Trzy lata temu lekarka, która na co dzień zajmuje się medycyną estetyczną, okrzyknięta została "Miss polskich gabinetów". Od lat świetnie radzi sobie w swoim fachu, gdzie jest szanowanym specjalistą.

Jak udało się nam dowiedzieć, w czerwcu planowany jest jej ślub z drugim trenerem Śląska. Świadkiem ma być były reprezentant Polski Jerzy Dudek, starszy brat Darka. Weselna impreza ma się odbyć w Pałacu Kawalera w Świerklańcu, uroczym miejscu na Górnym Śląsku, gdzie swego czasu często gościła piłkarska reprezentacja Polski, rozgrywająca swoje mecze na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W podróż poślubną mają wyjechać w egzotyczne miejsce.

Jedną z pasji Anety Franczak są bowiem podróże. Przyszli państwo Dudek dobrze się rozumieją. Wygląda na to, że pani doktor zaraziła swoją pasją Darka, a on ją swoją, gdyż coraz częściej widywana jest na meczach Ekstraklasy.

Michał Zichlarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje