Reklama

Reklama

Sławomir Peszko twarzą firmy dystrybuującej alkomaty

Polski piłkarz został twarzą firmy, która zajmuje się dystrybucją między innymi alkomatów. Sławomir Peszko ma tym samym promować bezpieczną jazdę samochodem.

Sławomir Peszko właśnie został twarzą kampanii reklamowej promującej bezpieczną jazdę, a tym samym twarzą firmy, która zajmuje się dystrybucją alkomatów.

Były reprezentant Polski, a aktualnie piłkarz Wieczystej Kraków, ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych nową inicjatywę, do której został włączony.

"Wiecie, że lubię dobrą zabawę, ale mam w niej swoje granice. Nigdy nie wsiadłbym pod wpływem alkoholu za kółko" - napisał Peszko.

Taka forma ma przekonać kierowców do bezpiecznej jazdy. Wydaje się też, że uczestnictwo sportowca w kampanii już przypadło zresztą do gustu jego fanom.

Reklama

"Z dystansem, ale i z zasadami", "odpowiedni człowiek na odpowiedni miejscu" - piszą internauci.

Sławomir Peszko całkiem niedawno stworzył swoją markę wódki. Piłkarz znany jest z dystansu do samego siebie. Nie ukrywa faktu, że przepada za dobrą zabawą. Właśnie przez problemy z alkoholem został wyrzucony z reprezentacji kraju i nie wystąpił podczas Euro 2012.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL