Reklama

Reklama

​Sławomir Peszko przedłużył kontrakt z Wieczystą Kraków

Czwartoligowy klub Wieczysta Kraków poinformował, że przedłużony został kontrakt ze Sławomirem Peszką, byłym reprezentantem Polski.

Wieczysta ma za sobą udany sezon, który zwieńczyła pewnym awansem do rozgrywek IV ligi. Przez cały sezon ekipa ta nie doznała żadnej porażki.

Peszko miał w tym swój spory udział, swoim doświadczeniem i wciąż wysokimi umiejętnościami wsparł resztę drużyny i był liderem dla wielu młodszych graczy.

"Niezmiernie miło nam poinformować, że Sławomir Peszko przedłużył kontrakt z Wieczystą Kraków do 2023 roku. Były reprezentant Polski przedłużył o rok umowę podpisaną w ubiegłym roku w czerwcu" - można przeczytać w mediach społecznościowych klubu z Krakowa.

Reklama

Wieczysta Kraków. Plany krakowskiego klubu sięgają kolejnych awansów

Peszko jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy Wieczystej, innym jest Radosław Majewski. Plany krakowskiego klubu sięgają kolejnych awansów, które włodarze Wieczystej chcą osiągać rok po roku.

Ostatecznym zadaniem stawianym przed drużyną jest dotarcie do Ekstraklasy. Pomóc mają w tym kolejne głośne transfery. Niedawno kadrę zespołu wzmocnił Emmanuel Kumah, pozyskany z Wisły Kraków. Od nowego sezonu dołączy Wieczystej także Łukasz Burliga.

Być może największym krokiem naprzód będzie inwestycja w znaną markę na ławce szkoleniowej. Nowym trenerem Wieczystej został bowiem Franciszek Smuda. Zastąpi on na stanowisku Przemysława Cecherza.

MR

Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Peszko | Franciszek Smuda | wieczysta kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje