Reklama

Reklama

Skandal po meczu w Chorwacji. Sędzia uderzył sędziego

Do skandalu doszło po zakończeniu meczu piłkarskiego w lidze regionalnej w chorwackim Omiszu. Jeden z sędziów został uderzony przez mężczyznę, zidentyfikowanego również jako arbiter piłki nożnej. Do incydentu doszło przed szatnią - poinformowały miejscowe media.

Jak podano w chorwackich portalach, delegat spotkania rozegranego w Omiszu niedaleko Splitu, Denis Abramac napisał w raporcie, że jeden sędziów został uderzony w tył głowy przez Damira Mladina, który też jest sędzią, ale w tym meczu nie pełnił żadnych oficjalnych obowiązków.

Prawdopodobnie jest związany z którymś z rywalizujących klubów. "Dalmacija News" twierdzi, że chodzi o NK Omisz.

Mecz NK Omisz - Mladost Prolożac zakończył się remisem 3-3.

Na oficjalnym profilu drużyny gospodarzy na portalu społecznościowym ukazała się krótka relacja z przebiegu spotkania.

Reklama

"Sędzia podyktował bardzo wątpliwego karnego dla gości, a kiedy nam należała się 'jedenastka', nie było żadnej reakcji" - to część opisu meczu, w którym nie ma jednak żadnej informacji o napaści na sędziego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy