Reklama

Reklama

Sinisa Mihajlovic z reprezentacji Serbii do Sampdorii

Sinisa Mihajlovic rozstał się z piłkarską reprezentacją Serbii, by podpisać kontrakt z drużyną Serie A Sampdorią. 44-letni szkoleniowiec sam podjął taką decyzję po fali krytyki, jaka na niego spadła po braku awansu do mistrzostw świata.

Serbia nie wywalczyła awansu do mistrzostw świata w Brazylii i w grupie A zajęła trzecie miejsce, za Belgią i Chorwacją. Sam  Mihajlovic zapowiedział, że chciałby prowadzić kadrę do Euro 2016, ale ostatecznie zdecydował się na wyjazd do Włoch.

"Postanowiłem opuścić Serbię i przyjąć ofertę Sampdorii. Ale jest mi naprawdę smutno, że w ten sposób żegnam się z reprezentacją. Zapewniam, że pieniądze nie mają z tym nic wspólnego. Taka decyzja związana jest z postawą prezesa związku Tomislava Karadzica i sekretarza generalnego Zorana Lakovica, którzy nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy chcą, bym nadal piastował to stanowisko" - zaznaczył Mihajlovic.

Reklama

Sampdoria zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli, z zaledwie dwoma zwycięstwami w 12 meczach. Mihajlovic przez wiele lat był związany z Włochami. Jako zawodnik grał w Romie, Lazio Rzym, Interze Mediolan i właśnie Sampdorii.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL