Seria A: Inzaghi ratuje Milan

Fillipo Inzaghi nie stracił swojej skuteczności po doskonałych występach w meczach reprezentacji "Squadra Azzura". Jego bramka w 85. minucie dała Milanowi zwycięstwo 2:1 nad Bologną w meczu 2. kolejki Serie A.

W innym sobotnim spotkaniu Sampdoria Genua przegrała na własnym stadionie z Lazio Rzym 1:2.

Na San Siro przyjechała Bologna, która za wszelką cenę chciała urwać punkty triumfatorom Ligi Mistrzów. Ten plan podopieczni Carlo Mazzone skutecznie realizowali do 85. minuty, kiedy to po golach Szewczenki i Nervo na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Milan ma jednak w składzie "SuperPippo". Bohater ostatnich meczów reprezentacji w eliminacjach Euro 2004 znów okazał swój snajperski instynkt. Pięć minut przed końcem, mimo asysty trzech obrońców zdołał oddał celny strzał, który zapewnił "rossoneri" kolejne trzy punkty.

Dowiedz się więcej na temat: milan