Reklama

Reklama

Sergio Aguero myśli o powrocie do futbolu. "Chciałbym wrócić do treningu"

Były gwiazdor Barcelony i Manchesteru City w jednym z wywiadów wyznał, jak bardzo korci go perspektywa powrotu na murawę. Niedawno przeżywał dramatyczne rozstanie z piłką, po zdiagnozowaniu problemów kardiologicznych.

Sergio Aguero zaczyna coraz mocniej tęsknić za futbolem. Widać to po wywiadzie, jakiego Argentyńczyk udzielił TyC Sports. Były piłkarz Barcelony, a wcześniej Manchesteru City, nie ukrywa, że coraz mocniej ciągnie go z powrotem na boisko.

Sergio Aguero: Miałem propozycję wylotu do Miami

Aguero musiał pożegnać się z Barceloną i zawodowym futbolem w grudniu zeszłego roku, kiedy to wystąpił na specjalnej konferencji prasowej. Ze łzami w oczach żegnał się z Camp Nou. Wszystko przez problemy kardiologiczne - zdiagnozowano u niego artymię.

Reklama

Teraz "Kun" przyznaje, że musiał ostatnio odrzucić propozycję gry w towarzyskim meczu w Miami. Ale korci go, by jednak wrócić na boisko.

- Pojawiła się ostatnio taka myśl, że mógłbym wrócić do gry w piłkę. Lekarze nakazali mi przynajmniej półroczną przerwę od aktywności fizycznej - tłumaczy. - Ale ja już chciałbym wrócić do trenowania.

Argentyńczyk wyznaje: - Chcę grać w piłkę przynajmniej rekreacyjnie.  

Ostatnio Aguero poleciał do Kataru na zaproszenie ze strony FIFA. 

Czytaj także: Robert Lewandowski dotrzymał słowa danego polskim kibicom

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL