Reklama

Reklama

Sebastian Kęska na Bukowej?

Sebastian Kęska praktycznie doszedł do porozumienia z prezesem Dospelu Piotrem Dziurowiczem i pozostaje już tylko dopełnienie formalności jaką są badania medyczne.

Wielce prawdopodobne jest, że wychowanek Polonii Warszawa zasili kadrę katowickiej drużyny jeszcze przez ligowym meczem z Dyskobolią Grodzisk.

Kęska od początku swojej kariery występował na Konwiktorskiej. Jest 23-letnim napastnikiem. W 54 meczach w ekstraklasie zdobył 5 bramek.

Zawodnik po zakończeniu minionego sezonu złożył wniosek o wypłatę zaległych apanaży ze strony stołecznego klubu. W zamian za rezygnację z tych pieniędzy miał otrzymać kartę na rękę.

W przerwie letniej przebywał na testach w zespole mistrza Łotwy Skonto Ryga. Poważnie mówiło się też o zatrudnieniu go z Wiśle Płock. Jeśli transfer do GKS dojdzie do skutku będzie to jedno z bardziej niespodziewanych wzmocnień klubu z Bukowej.

Reklama

Wraz z zatrudnieniem Kęski, tracą ważność informacje o zainteresowaniu Grzegorzem Królem i Markiem Kubiszem ze Szczakowianki Jaworzno.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje