Reklama

Reklama

Santa Cruz: Muszę grać

Roque Santa Cruz, napastnik Bayernu Monachium, stwierdził, że mógłby przejść do Herthy Berlin, gdyby otrzymał taką propozycję.

"Gdyby pojawiła się szansa na transfer do Herthy, to dlaczego nie" - stwierdził Paragwajczyk na łamach dziennika "Bild".

"Berlin to fantastyczne miasto, a drużyna ma szansę na grę w europejskich pucharach" - dodał piłkarz.

Falko Goetz, trener Herthy uważa, że Santa Cruz byłby dobrym nabytkiem. "To bardzo wartościowy zawodnik i jesteśmy nim zainteresowani" - powiedział.

Paragwajczyk, którego kontrakt z Bayernem wygasa w czerwcu 2006 roku, jest obecnie czwartym napastnikiem monachijczyków. Felix Magath, szkoleniowiec zespołu z Bawarii bardziej ceni Roya Makaaya, Claudia Pizarro i Paola Guerrero.

Reklama

"Nie mogę dłużej siedzieć na ławce albo na trybunach. Jestem w tym wieku, że muszę grać regularnie" - powiedział 23-letni Santa Cruz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy