Reklama

Reklama

Salah z bramką roku na świecie. Milner szydzi z tego wyboru

Podczas poniedziałkowej gali FIFA w Londynie Mohamed Salah otrzymał wyróżnienie za najładniejszą bramkę minionego sezonu. Nawet egipski piłkarz Liverpoolu wydawał się być nieco zaskoczony taką decyzją.

Salah znalazł się w najlepszej trójce sezonu i po cichu pewnie marzył o większym wyróżnieniu niż gol roku, ale na pocieszenie przyznano mu tę właśnie nagrodę.

Wybór bramki roku był tym bardziej kontrowersyjny, że w pokonanym polu zostali między innymi Cristiano Ronaldo i Gareth Bale, którzy popisali się kapitalnym przewrotkami w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Salah został nagrodzony za drybling i efektowny strzał w okienko w derbach z Evertonem.

Reklama

Decyzję o nagrodzeniu Egipcjanina wyśmiał jego kolega z Liverpoolu James Milner.

"Gratulacje, Mo Salah, że twój siódmy najładniejszy gol poprzedniego sezonu został bramką roku" - napisał na Twitterze angielski piłkarz.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL