Reklama

Reklama

"Sagan": Zagraliśmy lepiej

- W porównaniu z ostatnimi meczami zagraliśmy zdecydowanie lepiej. W pierwszej połowie stworzyliśmy sporo sytuacji, ale szwankowała skuteczność. Mimo tego nie było to jeszcze to, co chcemy grać. Do tego w drugim kolejnym meczu sędzia nie dyktuje nam ewidentnego rzutu karnego - powiedział napastnik Legii Warszawa Marek Saganowski.

Spotkanie na Roosevelta zakończyło się bezbramkowym remisem, co oznacza, że legioniści nie potrafią wygrać w Idea Ekstraklasie od sześciu spotkań.

- Nawet zawodnicy Górnika Zabrze byli przekonani, że sędzia wskaże na jedenasty metr. Zrobił, co zrobił, szkoda. Myślę, że powinien za to stanąć przed jakąś komisją - dodał "Sagan".

- Czy nie jestem zbyt osamotniony w przodzie? Nie wiem, może i tak. Gdy graliśmy z Piotrkiem Włodarczykiem w jednej linii, to strzelaliśmy więcej bramek. Może trzeba poczekać, abyśmy dopracowali ten system - stwierdził napastnik warszawian.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy