Reklama

Reklama

"Sagan": Nie czuję się gorszy

"Reprezentacja świadczy o piłce nożnej i mają w niej grać zawodnicy, którzy są w formie, a nie zawodnicy, których ktoś lubi. Nie czuję się gorszy, od żadnego z zawodników powołanych do reprezentacji i będę to próbował selekcjonerowi udowodnić" - wyznał w rozmowie z RMF FM Marek Saganowski.

Przed spotkaniami z Azerbejdżanem oraz Irlandią Płn. napastnik warszawskiej Legii zapowiada walkę o miejsce w podstawowym składzie "biało-czerwonych".

"Każdy mecz jest trudny, wszystkiego trzeba się spodziewać, nawet w sparingu z trzecią ligą gra się ciężko. Trzeba przede wszystkim przygotować się na walkę. Na pewno Ci, którzy pokazali już w meczach eliminacyjnych, że potrafią strzelać bramki, mają większe przebicie. Robię wszystko na treningach, żeby grać. Nie zrezygnuję i zrobię wszystko, żeby do reprezentacji wrócić".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy