Reklama

Reklama

Są lepsi od Mourinho

Obrońca Boca Juniors Buenos Aires Hugo Ibarra ostro wypowiedział się na temat swojego byłego szkoleniowca Jose Mourinho. Stwierdził, że potrafi on odnieść sukces jedynie wtedy, gdy nic go nie ogranicza.

Przez ostatnie tygodnie Mourinho wzbudził we Włoszech wiele kontrowersji, zarówno swoimi wypowiedziami jak i zachowaniami. Jednym z ostatnich pomysłów Portugalczyka jest niepojawianie się na przed i pomeczowych konferencjach prasowych. Bierze w nich udział drugi trener Interu Giuseppe Baresi.

O pracy Mourinho postanowił wypowiedzieć się jeden z jego byłych podopiecznych w FC Porto, Hugo Ibarra. - On wcale nie jest takim wielkim taktykiem, za jakiego wszyscy go uważają. To trener, który stworzy wielki zespół tylko wtedy, jeśli ma na to nieograniczone środki finansowe - ocenił stoper. - Uważam, że jest co najmniej kilku lepszych fachowców od niego - dodał.

Reklama

Ibarra ma żal do Mourinho za jego zachowanie, kiedy ten był jeszcze piłkarzem FC Porto. - Trener ogłosił osiemnastkę meczową na spotkanie z Benfiką Lizbona. Ponieważ się w niej nie znalazłem, poszedłem spokojnie na kolację. Nazajutrz po meczu Mourinho miał do mnie ogromne pretensje, że nie czekałem w domu, czy nie będzie mnie potrzebował w ostatniej chwili. Powiedział, że nie jestem profesjonalistą - ujawnił. W wyniku konfliktu z trenerem, zawodnik nie pojawił się na boisku przez kolejne dwa miesiące.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje