Rumunia - Chile 3-2 w meczu towarzyskim

Rumunia wygrała z Chile 3-2 w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w Kluż-Napoka. Rumuni są grupowymi rywalami "Biało-czerwonych" w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Chile zajmuje czwarte miejsce w czerwcowym notowaniu rankingu FIFA.

W sobotę Rumuni przegrali w Warszawie z reprezentacją Polski 1-3 i praktycznie stracili szanse na awans.

We wtorek Rumunia przegrywała już 0-2 w 18. minucie, ale odwróciła losy spotkania po tym, jak w 33. minucie czerwoną kartką ukarany został gracz gości Gary Medel.

Chile przygotowuje się do rozpoczynającego się 17 czerwca na rosyjskich stadionach turnieju o Puchar Konfederacji. Rywalami drużyny z Ameryki Południowej w grupie B będą: Australia, Kamerun i Niemcy.

Mecze towarzyskie:

Rumunia - Chile 3-2 (1-2)

Bramki: dla Rumunii - Bogdan Stancu (31), Nicolae Stanciu (60), Alexandru Baluta (83); dla Chile - Eduardo Vargas (8), Leonardo Valencia (18).

Czerwona kartka: Chile - Gary Medel (33).

Zobacz raport meczowy

Norwegia - Szwecja 1-1 (1-0)

Bramki: dla Norwegii - Mohamed Elyounoussi (45); dla Szwecji - Samuel Armenteros (81). Widzów: 11 940.

Kamerun - Kolumbia 0-4 (0-2)

Bramki: James Rodriguez (16), Yerry Mina dwie (30, 52), Jose Izquierdo (85).

Czerwona kartka: Robert Tambe (Kamerun, 47).

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Rumunii | reprezentacja Chile