Reklama

Reklama

Ronaldinho poza kadrą

Ronaldinho nie został powołany do reprezentacji Brazylii na kolejne mecze eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Wenezuelą i Kolumbią. Do kadry wraca natomiast jego kolega z AC Milan Kaka, który ostatnio pauzował z powodu kontuzji.

Trener Dunga nie zdecydował się powołać Ronaldinho z powodu jego słabszych ostatnio występów. Z napastników w kadrze znaleźli się Luis Fabiano (Sevilla), Alexandre Pato (AC Milan), Robinho (Manchester City) i Jo (Manchester City). Pierwsze powołanie od dwóch lat otrzymał pomocnik Interu Mediolan - Mancini.

Brazylijczycy, którzy zajmują drugie miejsce w grupie, w kolejnych meczach eliminacji MŚ zagrają 12 października z Wenezuelą w San Cristobal i trzy dni później z Kolumbią w Rio de Janeiro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy