Reklama

Reklama

Roman Szyrokow, były piłkarz reprezentacji Rosji, skazany za uderzenie sędziego

Były piłkarz reprezentacji Rosji, uczestnik m.in. mistrzostw Europy w 2016 roku Roman Szyrokow, został skazany przez sąd w Moskwie na 100 godzin prac społecznych za uderzenie sędziego podczas turnieju amatorskiego.

Szyrokow, 57-krotny reprezentant Rosji, karierę zawodową zakończył w 2016 roku, ale nadal amatorsko gra w piłkę. Właśnie podczas jednego z takich turniejów uderzył, a następnie kopnął sędziego, gdy ten nie przyznał rzutu karnego za faul na nim.

Później Szyrokow przeprosił za swoje zachowanie. "Doskonale zdaję sobie sprawę, że niepodyktowanie rzutu karnego, a potem pokazanie mi czerwonej kartki, nie może być powodem do podniesienia pięści" - napisał na Instagramie.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Reklama

To kolejny przypadek problemów z prawem reprezentantów Rosji. Przed rokiem, po kilku miesiącach, kolonię karną opuścili Aleksander Kokorin i Paweł Mamajew, skazani za udział w bójce i wandalizm. Poszkodowanym okazał się urzędnik Ministerstwa Przemysłu i Handlu Rosji, a ucierpiał także drugi pracownik resortu. 

Obaj trafili do szpitala, a sprawę zgłosili policji. Przed bójką w kawiarni piłkarze mieli pobić także kierowcę prezenterki telewizyjnej. 

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje