Reklama

Reklama

Robinho chce przejść do Realu

Robinho, napastnik brazylijskiego Santosu, przyznał, że chciałby dołączyć do kadry Realu Madryt przed początkiem nowego sezonu.

Robinho, napastnik brazylijskiego Santosu, przyznał, że chciałby dołączyć do kadry Realu Madryt przed początkiem nowego sezonu.

- Mam nadzieję, że będę grał w Realu. Rozmawiałem z jego przedstawicielami. Myślę, że tak byłoby najlepiej dla mojej kariery - powiedział 21-letni piłkarz.

Marcelo Teixeira, prezes Santosu, stwierdził jednak, że piłkarz będzie mógł odejść, ale dopiero po przyszłorocznych finałach mistrzostw świata. Robinho, którego kontrakt jest ważny do 2008 roku, będzie się jednak starał przekonać szefa swojego obecnego klubu, żeby pozwolił mu odejść wcześniej. - Hiszpania jest idealnym miejscem dla Brazylijczyków. Poza tym bardzo dobrze znam trenera Realu Vanderleia Luxemburgo - dodał Robinho.

Reklama

Luxemburgo doprowadził Santos w 2003 roku do mistrzostwa Brazylii, pierwszego do 34 lat.

Real za młodego piłkarza oferował w granicach 25 milionów dolarów, natomiast Santos chce dwa razy więcej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy