Reklama

Reklama

Rivaldo w szokujących słowach ostrzega: Nie przyjeżdżajcie do Brazylii!

Były gwiazdor FC Barcelona, Rivaldo, zaszokował opinię publiczną. Brazylijczyk radzi wszystkim wybierającym się na sierpniowe igrzyska do Brazylii, aby zostali w domach, bo inaczej mogą zginąć.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Organizatorzy igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro chyba nie mogli się spodziewać, że gwiazda brazylijskiego sportu zrobi ich krajowi taką "reklamę".

Rivaldo na Instagramie poradził wybierającym się do Brazylii, żeby pozostali w domach. "Radzę wszystkim, by pozostali w swoich krajach. Tutaj będziecie ryzykować życiem" - zaznaczył.

Co skłoniło słynnego zawodnika do tak kategorycznych stwierdzeń?

Reklama

Bezpośrednią przyczyną były ostatnie doniesienia tamtejszych mediów o brutalnym zamordowaniu 17-letniej dziewczyny.

Brazylia, a zwłaszcza Rio de Janeiro, słyną z dużej przestępczości, ale, jak się okazuje, niektóre wydarzenia wciąż potrafią zaszokować miejscową ludność.

Rivaldo zwrócił też uwagę na inne problemy. "W szpitalach są straszne warunki, a w polityce pełno brudu. Tylko Bóg może zmienić na lepsze sytuację w naszym kraju" - stwierdził.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy