Reklama

Reklama

Rewolucja w Wiśle?

Wszystko wskazuje na to, że Maciej Żurawski odejdzie z Wisły Kraków. Być może w jego ślady pójdzie także Tomasz Frankowski, ale największe zmiany szykują się we władzach spółki. Jak poinformował "Fakt" w lipcu ma dojść w Wiśle do prawdziwej rewolucji!

Właściciel klubu, Bogusław Cupiał wypowiedział umowę kancelarii prawniczej Huberta Praskiego. Praski był przez lata prawą ręką, najbardziej zaufanym człowiekiem Cupiała i to on tak naprawdę decydował o najważniejszych sprawach w klubie. Jednak źle skonstruowana umowa z Henrykiem Kasperczakiem, któremu właściciel Wisły musi płacić, mimo, że ten nie jest już trenerem "Białej Gwiazdy", to jego największa wpadka.

Za Praskim polecą następni. Według "Faktu" z posadami pożegnają się bracia Basałajowie, a zastąpić ich ma duet Tadeusz Czerwiński i Ludwik Miętta - Mikołajewicz. Czerwiński sprawował funkcję prezesa "Białej Gwiazdy" przed Januszem Basałajem. Miętta-Mikołajewicz jest prezesem TS Wisła, a tereny na których stoi stadion jest własnością właśnie Towarzystwa Sportowego.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy