Reklama

Reklama

Rewolucja w Polonii!

W zimowej przerwie dojdzie w warszawskiej Polonii do prawdziwej rewolucji kadrowej, przyznał w rozmowie z "Życiem Warszawy" trener "Czarnych Koszul" Krzysztof Chrobak.

Według szkoleniowca z ekipą z Konwiktorskiej pożegna się pięciu zawodników. - W środę wracam do Warszawy i porozmawiam z tymi piłkarzami - powiedział "ŻW" trener, który jednak nie chciał podawać konkretnych nazwisk.

Na miejsce odchodzącej piątki do Polonii przyjdą nowi gracze. - Będzie ich siedmiu, może nawet ośmiu. Do każdej formacji, również do bramki, ale zdaję sobie sprawę, że nie będziemy w stanie sprowadzić piłkarzy z nazwiskami. Poszukamy w drugiej i trzeciej lidze - stwierdził Chrobak.

Opiekun zespołu ze stolicy opowiedział też krótko "ŻW" o najbliższych planach Polonii. - 19 stycznia zaplanowaliśmy wyjazd na zgrupowanie do Brennej i mam nadzieję, że do tego czasu sporo się w klubie zmieni - wyjaśnił. - W drugiej połowie lutego zaplanowaliśmy również wyjazd na południe Europy. W grę wchodzą Węgry, Bułgaria albo Chorwacja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje