Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski do lat 21 zagra towarzyskie spotkania z Włochami oraz Czechami

Reprezentacja Polski do lat 21 przygotowuje się do czerwcowych mistrzostw Europy, które będą rozgrywane w Polsce. W marcu zagra dwa sparingowe mecze: 23 marca zmierzy się z młodzieżową reprezentacją Włoch, a 27 marca z Czechami.

Pierwsze ze spotkań rozegrane będzie na stadionie Cracovii w Krakowie o godzinie 20:45. Drugie odbędzie się w Kielcach o godzinie 17:00.

Nie wiadomo jeszcze jak mocną kadrą dysponować będzie trener Marcin Dorna, lecz z pewnością nie będzie mógł skorzystać z piłkarzy, którzy zasilą dorosłą drużynę. 26 marca pierwsza reprezentacja Polski zmierzy się z Czarnogórą w meczu eliminacji do mistrzostw świata.

Mistrzostwa Europy do lat 21 potrwają w dniach 16-30 czerwca 2017. Polacy trafili do grupy A wraz ze Słowacją, Szwecją oraz Anglią.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama