Reprezentacja do lat 21 wygrała z Łotwą 4-1

Reprezentacja Polski do lat 21 w towarzyskim meczu rozegranym w Legionowie pokonała Łotwę 4-1 (3-1). Gole dla drużyny Marcina Dorny strzelili: Paweł Wszołek, Kacper Przybyłko, Bartłomiej Pawłowski i Piotr Zieliński. Honorowym trafieniem dla gości odpowiedział Roberts Savalnieks.

Polacy kończyli mecz w dziewiątkę. Czerwone kartki dostali Dominik Furman (25. minuta) i Julien Tadrowski (52. minuta).

W sobotę "Biało-czerwoni" pokonali w Siedlcach Litwę 3-0. Mecze były sprawdzianami reprezentacji U-21 przed rozpoczynającymi się w czerwcu eliminacjami młodzieżowych mistrzostw Europy.

Polska - Łotwa 4-1 (3-1)

Bramki: Paweł Wszołek (9.), Kacper Przybyłko (29.), Bartłomiej Pawłowski (31.), Piotr Zieliński (63.) - Roberts Savalnieks (17.).

Polska: Michał Szromnik - Bartosz Bereszyński (Wojciech Lisowski), Julien Tadrowski, Marcin Kamiński, Daniel Dziwniel (Bartosz Żurek) - Bartłomiej Pawłowski (Mateusz Lewandowski), Dominik Furman, Damian Dąbrowski, Piotr Zieliński (Rafał Janicki), Paweł Wszołek (Rafał Wolski) - Kacper Przybyłko (Mariusz Stępiński).

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dorna | Paweł Wszołek