Remis Auxerre, Jeleń bez gola

Ireneusz Jeleń rozegrał cały mecz w barwach Auxerre przeciwko Sedan w spotkaniu 7. kolejki francuskiej Ligue 1. Zespół reprezentanta Polski zremisował 2:2 (1:1).

Prowadzenie dla Auxerre zdobył w 23. minucie Benoit Pedretti. Wyrównał tuż przed przerwą Gregory Pujol. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla gości. W 50. minucie Sedan prowadził 2:1, a na listę strzelców wpisał się Nicolas Marin. Jeden punkt dla Auxerre uratował kwadrans przed końcowym gwizdkiem sędziego rezerwowy Luigi Pieroni.

Zespół Troyes Marka Saganowskiego przegrał na wyjeździe z Bordeaux 1:2. Polski napastnik pojawił się na placu gry w 83. minucie zmieniając strzelca gola Davida Gigliottiego.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu piłkarze Olympique Lyon pewnie pokonali przed własną publicznością Lille 4:1 (1:1). Gole dla OL strzelali: Florent Malouda, Juninho i Fred (dwie).

Dowiedz się więcej na temat: remis | jeleń | Auxerre