Reklama

Reklama

Rekdal: To ważne zwycięstwo

Grający trener Valerengi, Kjetil Rekdal po meczu nie krył zadowolenia z awansu do trzeciej rundy Pucharu UEFA. Komplementował jednak również grę Wisły.

Spotkaliśmy się dziś z zespołem bardzo dobrym, który nas zepchnął do obrony - powiedział Rekdal. - Na początku spotkania straciliśmy dwóch z naszych trzech napastników, więc mecz nie zaczął się dla nas najlepiej. Mimo tego próbowaliśmy atakować, ale piłkarze Wisły przewyższali nas pod względem techniki.

- Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie spotkamy się z jakimś dobrym zespołem, takim jak choćby Glasgow Rangers czy Liverpool. One mogą nam zapewnić sukces ekonomiczny. Dla nas jest to więc ważne zwycięstwo, wygraliśmy los na loterii i jesteśmy bardzo zadowoleni - dodał Rekdal.

Reklama

- Jestem pod wrażeniem gry Wisły Kraków, która jest wspaniałym zespołem. I gdyby Wisła pierwsza strzeliła dziś bramkę - to mecz skończyłby się dla nas dużo gorzej.

- Jesteśmy bardzo zmęczeni, nie mamy nawet sił, aby świętować, bo zmęczył nas również ostatni mecz barażowy w Norwegii. Bardzo dobrze się czuliśmy w Polsce, dziękuję za miłe przyjęcie, życzę polskim klubom sukcesów w przyszłości, może jeszcze kiedyś się spotkamy - zakończył swoją wypowiedź Rekdal.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje