Reklama

Reklama

Reiss: Forma wraca

Piotr Reiss, kapitan Lecha Poznań, nie miał w sobotę szczęśliwej miny. Jego drużyna przegrała bowiem z Cracovią 0:2, ale "Reksio" starał się znaleźć pozytywy w tej sytuacji.

Piotr Reiss, kapitan Lecha Poznań, nie miał w sobotę szczęśliwej miny. Jego drużyna przegrała bowiem z Cracovią 0:2, ale "Reksio" starał się znaleźć pozytywy w tej sytuacji.

- Przede wszystkim cieszę się z tego, że dzisiaj oddałem tyle uderzeń w światło bramki, ile bodajże w całej rundzie. Oznacza to, że forma wraca - powiedział Reiss.

- Wasz trener w ostatniej Lidze + Extra powiedział, może trochę półżartem, że od zwycięstwa nad Zagłębiem Lubin, będziecie teraz wszystko wygrywać. W sobotę się nie udało.

- Na pewno nie byliśmy zespołem słabszym. Może Cracovia lepiej grała w środku pola, ale to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki. Gol zdobyty przez gospodarzy na samym początku spotkania praktycznie ustawił cały pojedynek. Przez cały czas dążyliśmy do wyrównania i zagraliśmy przyzwoity mecz. Szkoda tej porażki, bo przynajmniej remis był w naszym zasięgu. Jak już wcześniej powiedziałem mieliśmy sytuacje do zdobycia bramki, trafiliśmy w poprzeczkę, zabrakło tylko skuteczności.

Reklama

- Pan sam miał kilka okazji, ale wszystkie pana strzały wyłapał Marcin Cabaj.

- Przede wszystkim cieszę się z tego, że dzisiaj oddałem tyle uderzeń w światło bramki, ile bodajże w całej rundzie. Oznacza to, że forma wraca. Napastnika nic tak nie martwi, jak brak sytuacji. Skuteczność jest sprawą drugorzędną. Żeby coś strzelić, trzeba najpierw mieć okazję. Mam nadzieję, że w najbliższych meczach, które będą dla nas bardzo ważne, zacznę strzelać bramki. Liczymy też na obronę Pucharu Polski, na co wciąż mamy szansę, tak więc ten sezon jeszcze nie jest dla nas stracony.

Paweł Pieprzyca, Kraków

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy