Reklama

Reklama

Reina: Dudek to świetny kolega

- Gdy przyjechałem na Anfield byłem pewien, że Jerzy Dudek będzie moim największym wrogiem. Okazało się, że pomyliłem się, bo Polak to świetny kolega - powiedział Jose Reina cytowany w "Przeglądzie Sportowym".

- Spodziewałem się, że skoro do klubu przybył facet, który zamierza pozbawić miejsca w bramce bohatera finału Ligi Mistrzów to spotka go najgorsze, że nie będziemy się do siebie odzywać, tak jak w Arsenalu zachowują się Lehmann i Almunia, że może dojść do psychologicznej wojny pomiędzy nami - stwierdził Hiszpan.

- Jesteśmy jednak kolegami i obaj sobie pomagamy. Bardzo też współczułem Jerzemu, gdy ten doznał kontuzji łokcia, mam nadzieje, ze szybko wróci do zdrowia - dodał Reina.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy